Opěrná noha stavitelná a sklopná 410/590 mm AL-KO 500 kg

Kód: 100749
Značka: AL-KO
1 558 Kč 1 288 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme do 2-3 dnů
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Praktická sklopná opěrná noha s plynulým výsuvem a nastavitelným úhlem výklopení.
  • Spodní výkyvná opěrná plocha roznáší tlak do větší plochy a omezuje zatlačení nohy v nezpevněném terénu.
  • Po vytažení červeného pojistného madla s pružinou lze nohu naklápět na obě strany ze svislé až do vodorovné přepravní polohy. Krom svislé a vodorovné polohy ji lze po uvolnění madla zaaretvat po každých 30 stupních natočení. Celkem je tak k dispozici 7 aretačních poloh po každých 30 stupních natočení.
  • Po zaaretování opěrné nohy ve svislé nebo nakloněné poloze lze pomocí otáčení šetihranu velikosti 19 mm plynule vysunout nohu o dalších až 180 mm. To umožňuje poměrně široký rozsah výškového nastavení v různých podmínkách.
  • K plynulému výškovému nastavení lze použít samostatně dodávané kliky (viz. související zboží) nebo standardní nebo nástavec gola sady velikosti 19 mm v kombinaci např. s ráčnou nebo aku vrtačkou.
  • Spodní montáž: Opěrnou nohu lze šroubovat přímo za horní vodorovnou část zaspodu k rámu přívěsu skrz připravené otvory (bez použití přiloženého "U" profilu). Přiložený "U" profil lze přivařit na spodní část rámu. Poté se noha do profilu vešroubuje přiloženými šrouby. Pro montáž je nutná světlá výška min. 450 - 500 mm.
  • Boční montáž: Lze použít boční přišroubování pomocí dvou pevnostních šroubů M10. Rozteč os šroubů 80 je mm.
  • Před ustavením opěrné nohy do přepravní polohy (vodorovně) vždy nejprve zcela zatáhněte výsuv opěrné nohy zpět na nejkratší délku otáčením šestihranu.

Maximální statická nosnost: 500 kg
Vlastní hmotnost nohy: 5 kg
Povrchová úprava: galvanicky pozinkováno
Obsah balení: 1x stavitelná a sklopná noha, 1x "U" profil pro navaření, 2x šroub M10 s maticemi. Balení neobsahuje kliku pro otáčení šestihranem - lze objednat samostatně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.