Čelisti brzdové KNOTT 200x50 samostav ANS sada na 2 kola, orig. KNOTT

Kód: 90160
Značka: KNOTT
3 817 Kč 3 155 Kč bez DPH
Skladem - odesíláme do 2-3 dnů
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobce: KNOTT
Part ID: 409930.001
Objednací číslo: 90160
  • Sada originálních brzdových čelistí KNOTT ANS se samostavy pro kolovové jednotky KNOTT 20-2425/1 (vnitřní průměr bubnu 200 mm, šířka čelistí 50 mm)
  • Sada obsahuje veškeré vnitřní součásti a pružiny kolové jednotky na jednu nápravu (2 kola) kromě seřizovacích klínků a seřizovacího šroubu
  • Součástí sady je i plastová naváděcí pomůcka pro snazší nasazení čelistí na stávající seřizovací klínky
  • Sadu lze použít pro snadný upgrade kolové jednotky 20-2425/1 bez samostavů. Jednoduchou náhradou stávajícího osazení kolové jednotky získáte kolovou jednotku s automatickým vymezováním vůle brzdových čelistí. K záměně není potřeba provádět žádné speciální úpravy.
  • Automatické přizpůsobování vůle čelistí zvyšuje brzdnou účinnost a prodlužuje intervaly mezi návštěvami servisu za účelem doseřízení brzdového systému. 
  •  Po opotřebení brzdových čelistí není nutné měnit celou sadu ANS, stačí vyměnit pouze standardní čelisti, které jsou dnes v originálu již všechny přizpůsobeny pro osazení jak do běžného brzdového ústrojí bez ANS samostavů, tak do brzdového ústrojí ANS se samostavy (Pozor, neplatí pro neoriginální napodobeniny brzdových čelistí KNOTT, které mají často problém i jen se správnou funkcí couvací automatiky a pro systém ANS nejsou uzpůsobené vůbec)
  • Kolové jednotky 20-2425/1, pro které je určena tato sada, jsou osazené např. na nápravách KNOTT GB 8, GB10, GB 13, VGB 8, VGB 10, VGB 13. Kolové jednotky KNOTT používají i někteří měnší výrobci přívěsových náprav.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.